NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

29.05.2015, godz. 22:17
NYPD
foto:

Najnowsze wydarzenia

Staten Island, NY
Śmiertelnie postrzelony w głowę
Oficerowie NYPD prowadzą dochodzenie w sprawie strzelaniny, do której doszło w czwartek wieczorem na Staten Island. Jak podaje „Daily News” 20-letni mężczyzna z raną postrzałową głowy został znaleziony na pobliżu Corson Ave. w Tompkinsville. Ociekający krwią mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do Richmond University Medical Center. Niestety lekarzom nie udało się go uratować. Policja ustala sprawce oraz przyczynę zbrodni.


Brooklyn, NY
Rzucili w dom koktajlem Mołotowa
Chwile grozy przeżyli mieszkańcy domu przy 83rd Street w Bensonhurst. Jak podaje NY1, po 2 nad ranem mieszkańców obudził przeraźliwy huk, a kiedy wyszli na zewnątrz swojego domu zobaczyli rozbite butelki i płomienie, które rozprzestrzeniały się na fasadę budynku. Strażakom, którzy pojawili się na miejscu, udało się na szczęście ugasić pożar. Obecnie poszukiwani są sprawcy.


Nowy Jork, NY
Przestoje na nowojorskich lotniskach
W najnowszym rankingu Global Gateway Alliance, trzy główne lotniska w New York City Area zanotowały największe w kraju opóźnienia odlotów i przylotów. Powodem są przestoje na płycie lotniska. Jak podaje Fox News, w ubiegłym średnie opóźnienia w nowojorskich portach lotniczych wynosiły od jednej do pięciu godzin.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: