NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

26.05.2015, godz. 22:46
 John F. Kennedy International Airport, NYC , JFK, Nowy Jork, Lotnisko,
foto:

Najnowsze wydarzenia


Queens, NY
Fałszywy alarm bombowy
Dwa myśliwce woskowe F-15 musiały eskortować samolot lecący z Francji na nowojorskie lotnisko. W poniedziałek wieczorem centrala Maryland State Police otrzymała anonimowy telefon od osoby twierdzącej, że na pokładzie jest bomba. Na szczęście samolot ze 165 pasażerami wylądował bezpiecznie na płycie JFK, a na pokładzie nie znaleziono żadnego ładunku wybuchowego. Śledztwo trwa.

Brooklyn, NY
Szukają zboczeńca
Policja poszukuje mężczyzny, który oferując pomoc, tak naprawdę zaciągnął do budynku i wykorzystał seksualnie 59-letnią kobietę – donosi „Metro”. Jak twierdzi ofiara, podejrzany podszedł do niej kiedy siedziała w parku. Po krótkiej rozmowie zaoferował kobiecie, która chciała iść do domu „za potrzebą”, że może skorzystać z toalety jaka znajduje się w budynku obok. Kiedy poszła, on zaatakował ją, zaczął dusić a następnie zmusił do seksu oralnego, po czym uciekł.


Nowy Jork, NY
Aplikacja dla posiadaczy psów
Dobra wiadomość właścicieli psów w Nowym Jorku, którzy z różnych powodów nie mogą wyjść z pupilem na spacer. Z pomocą przyjdzie im pierwsza w metropolii aplikacja o nazwie „Wag!”. Za jej pomocą będzie można szybko zamówić serwis a także – dzięki GPS-owi – monitorować, gdzie znajduje się pies.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: