NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

EXPRESSEM: Najnowsze wydarzenia

18.05.2015, godz. 22:30
napad, crime, napaść
napad, crime, napaść foto:

Najnowsze wydarzenia

Waco, TX
Śmiertelna wojna gangów
Sceny, jakie rozegrały się w Teksasie, znamy z filmów sensacyjnych. W przydrożnej restauracji Twin Peaks zjechało się kilka motocyklowych gangów i doszło tam do prawdziwej wojny z użyciem broni palnej. W wyniku strzelaniny zginęło 9 osób, a 18 innych zostało rannych.

Manhattan, NY
Cegły zraniły dwie osoby
Dwuletnia dziewczynka i jaj babcia zostały ranne przez spadające cegły z bloku znajdującego się na Upper West Side. Jak podaje ABC News babcia z wnuczką wybrały się na spacer i kiedy przechodziły obok budynku nagle poleciały na nie cegły. Mała dziewczynka w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala, jej babcia doznała niewielkich obrażeń ciała. Obecnie sprawą zajmuje się Departamentu Budynków.

East Village, NY
Postrzelony w nogę na
Nie takiego finału spodziewał się młody mężczyzna, który zaczął kłócić się z dwoma innymi przechodniami na East Village. Jak podaje NYPD w pewnym momencie jeden z mężczyzn wyciągnął pistolet i strzelił nastolatkowi w nogę. Ranny chłopak został przewieziony w stanie stabilnym do szpitala Bellevue. Obecnie policja ustala, co było powodem strzelaniny i poszukuje jej sprawców.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: