NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Ewakuacja na Princeton University

Ewakuacja na Princeton University

11.06.2013, godz. 19:42
princeton university
foto:

Władze prestiżowego Princeton University zarządziły we wtorek ewakuację z terenu uczelni po tym jak otrzymano telefon z pogróżkami o bombach podłożonych w kilku budynkach na terenie kampusu – donosi Associated Press.
Władze prestiżowego Princeton University zarządziły we wtorek ewakuację uczelni po tym jak otrzymano telefon z pogróżkami o bombach podłożonych w kilku budynkach na terenie kampusu – donosi Associated Press.

Rzecznik uczelni – Dan Day – poinformował, że we wtorek około godziny 10.30 rano wszyscy pracownicy zostali poproszeni o opuszczenie budynków. Z kolei  na stronie uniwersytetu pojawiła się – co jest standardową procedurą w takich przypadkach – informacja dla przebywających na kampusie studentów wzywająca ich  do opuszczenia terenu uczelni. Obecnie na Princeton University trwa przerwa od zajęć i pozostaje na nim mała grupa osób uczestnicząca w kursach letnich. Z uwagi na bezpieczeństwo, przybyła na kampus policja, zamknęła drogi wokół uczelni. Do godzin popołudniowych nie było jeszcze wiadomo czy alarm był prawdziwy, czy też głupim i nieodpowiedzialnym dowcipem.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: