NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Dramat prze DeKalb Avenue na Brooklynie. Wyskoczyła z płonącego budynku!

Dramat prze DeKalb Avenue na Brooklynie. Wyskoczyła z płonącego budynku!

18.02.2015, godz. 00:00
fdny
foto:

Dramatyczna sytuacja na Brooklynie. Przerażona kobieta uciekając przed pożarem skoczyła z trzeciego piętra płonącego budynku!

Jak podaje NBC News ogień wybuchł w budynku położonym przy Lewis Ave. w pobliżu DeKalb Avenue na Bedford-Stuyvesant. Pierwsze płomienie pojawiły się tuż po północy we wtorek. Przerażona kobieta, gdy zorientowała się że budynek, w którym mieszka, płonie -postanowiła uciekać.

- Ponieważ szybko rozprzestrzeniające się płomienie ognia odcięły mieszkańcom drogę ucieczki, kobieta nie czekając na pomoc strażaków, postanowiła skoczyć z trzeciego piętra – mówi rzecznik FDNY.

Według relacji świadków kobieta wylądowała na rusztowaniu, które znajdowało się na wysokości pierwszego pietra.

- Na noszach została przewieziona do Kings County Hospital. Z bólu i przerażenia strasznie płakała – opowiada Anthony Morazan, mieszkaniec kamienicy i świadek zdarzenia.

W akcji gaszenia pożaru udział wzięło ponad 60 strażaków, trzech z nich zostało rannych. Z ogniem walczyli ponad godzinę. Poszkodowanymi zajęli się pracownicy Czerwonego Krzyża. Obecnie prowadzone jest dochodzenie, które ma ustalić w jaki sposób doszło do zaprószenia ognia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: