NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Dożywocie za uciętego penisa

Dożywocie za uciętego penisa

01.07.2013, godz. 02:00
Catherine Kieu Becker z USA odcięła mężowi penisa
foto:

Najpierw uśpiła męża proszkami, potem wzięła do ręki nóż kuchenny i obcięła mężczyźnie przyrodzenie. Potwornie okaleczony przeżył, choć stracił mnóstwo krwi. Mściwa żona Catherine Kieu (50 l.) usłyszała właśnie wyrok dożywocia.

Okrutna kobieta dopiero po siedmiu latach odsiadki będzie mogła ubiegać się o zwolnienie warunkowe. Formalnie skazano ją za okaleczenie i tortury. Odcinając mężowi penisa, wściekła kobieta krzyczała "zasłużyłeś na to!".

Jak podaje Daily News, do przestępstwa doszło w 2011 roku. Małżeństwo Kieu przeżywało kryzys, który zakończył się mało pokojowym rozwodem. Catherine Kieu czuła się odtrącona i porzucona. Pewnego wieczoru kobieta uśpiła mężczyznę dużą dawką środków nasennych i przywiązała do łóżka. Zamroczonemu i unieruchomionemu mężowi odcięła następnie przyrodzenie za pomocą noża kuchennego. Narząd byłego męża wyrzuciła do kosza na śmieci w kuchni. Pozbawiony swojej męskości zraniony mężczyzna stracił dużo krwi, ale przeżył. Penisa nie udało się jednak przyszyć.

Obrońcy Kieu podczas procesu stwierdzili, że kobieta ma problemy psychiczne wywołane molestowaniem seksualnym, którego doznała w młodości.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: