NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Dorwać zboczeńca z metra F. Ocierał się o kobietę, gdy zasnęła

Dorwać zboczeńca z metra F. Ocierał się o kobietę, gdy zasnęła

17.05.2016, godz. 00:00
NYPD, zboczeniec w metrze F, szkic podejrzanego, poszukiwany
NYPD, zboczeniec w metrze F, szkic podejrzanego, poszukiwany foto:

Jak nie nożownik albo złodziej, to ohydny zboczeniec…W nowojorskim metrze robi się czasem naprawdę paskudnie. Teraz  policja poszukuje mężczyzny, który perfidnie zaspokajał się przed pasażerką w metrze.

Incydent miał miejsce w metrze linii F na Brooklynie kilka dni temu, ale dopiero teraz udało się sporządzić portret pamięciowy i policja chce go upublicznić.
Z ustaleń wynika, że 27-letnia ofiara jechała późną nocą pociągiem. Zasnęła… Kiedy się obudziła, zobaczyła obok siebie mężczyznę, który ocierając się o nią, zaspokajał się.
Kobieta natychmiast zaczęła krzyczeć i kiedy tylko pociąg zatrzymał się na Neptune Avenue, zboczeniec zbiegł. Ofiara opisała go jako mężczyznę w wieku około 20 lat, o wzroście 5-stóp-11 cali i wadze około 160 funtów. Ma jasnobrązowe włosy, ciemne oczy, ubrany był w jeansy, ciemną bluzę z kapturem i zieloną kurtkę.
Policja prosi każdego, kto rozpoznaje podejrzanego o kontakt pod numerem 800-557-8477. Jednocześnie apeluje o ostrożność, zwłaszcza do kobiet wracających późną nocą metrem. Choć czasami to trudne, radzą, aby nie zasypiać, bo to prowokuje tak zboczeńców jak i złodziei.


Foto NYPD

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: