NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy To dopiero zuchwałość złodziei. Obrobili strzeżony parking!

To dopiero zuchwałość złodziei. Obrobili strzeżony parking!

13.11.2014, godz. 00:00
NYPD
foto:

Uwaga! Kradną samochody z płatnych parkingów na Manhattanie. Jak informuje NBC News nowojorska policja poszukuje trzech złodziei, którzy bez większego problemu ukradli drogie samochody z płatnego podziemnego parkingu znajdującego się na Tribeca.

Napastnicy wtargnęli na parking i weszli do pomieszczenia gdzie przebywał 68-letni pracownik. Jeden ze złodziei przystawił broń do skroni parkingowego, a następnie przewrócił go na ziemię. Zakneblował mu usta, aby ten nie krzyczał i związał ręce i nogi. Napastnicy najpierw okradli parkingowego - zabrali mu portfel i telefon komórkowy, a następnie z dyżurki zwinęli kluczyki do Audi wartego 21 tys. dolarów, BMW o wartości 36 tys. dolarów oraz do Range Rovera o wartości 50 tys. dolarów.

Według oficerów śledczych badających sprawę poszkodowany miał zeznać, że udało mu się oswobodzić nogi z taśmy, którą był związany. Zaraz po tym wyszedł na ulicę i prosił o pomoc przechodniów i okolicznych mieszkańców, aby ci odkleili mu taśmę z ust oraz rąk. Następnie mężczyzna zadzwonił pod numer 911 i wezwał pomoc.

Gdy policja przyjechała na miejsca zdarzenia po złodziejach nie było śladu. Obecnie prowadzone jest postępowanie w sprawie. Zarządca parkingu, którym jest firma Louis Provensano Inc., odmówiła komentarza.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: