NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Dopadli ich!

Dopadli ich!

23.12.2013, godz. 02:00
Dopadli ich!
Czterech aresztowanych po zabójstwie znanego prawnika w New Jersey foto:

W ręce policji wpadło czterech podejrzanych o dokonanie brutalnego mordu, do którego doszło w ubiegłą niedzielę na parkingu ekskluzywnego domu handlowego w Short Hills. O wstrząsającej zbrodni pisaliśmy na łamach "Super Expressu"...

Podejrzani zostali zatrzymani w ten weekend. Trzech z nich stróże prawa dopadli w Newark, a jeden uciekł do Pensylwanii i ukrywał się w hotelu, gdzie znalazła go tamtejsza policja. Prokurator z Essex County podał personalia domniemanych zabójców. Są nimi Hanif Thompson ( 29 l.), Karif Ford (31 l.), Basim Henry (32 l.) i Kevin Roberts (33 l.).

- Cała czwórka została oskarżona o morderstwo, spisek oraz posiadanie broni - powiedziała Carolyn Murray, prokurator z Essex County.

Przypomnijmy: do tragedii doszło na sklepowym parkingu w New Jersey. Dustin Friedland (†30 l.) z Hoboken, z zawodu prawnik, wracał z żoną ze świątecznych zakupów w ekskluzywnym domu handlowym w Short Hills. Kiedy oboje wsiedli do samochodu, do małżeństwa podeszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich oddał strzał w kierunku Friedlanda... Następnie napastnicy odjechali samochodem, który - jak później podała prokuratura w Essex County - był kradziony.

Postrzelony w głowę mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do Morristown Memorial Medical Center. Niestety, lekarzom nie udało się utrzymać go przy życiu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: