NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Donald Trump znowu szokuje

Donald Trump znowu szokuje

30.11.2015, godz. 00:00
 Wojna Donalda Trumpa z Heidi Klum
Donald Trump foto:

Miliarder Donald Trump walczy jak lew o nominację prezydencką z ramienia Partii Republikańskiej. I to po mistrzowsku! Nazwał już wszystkich nielegalnych gwałcicielami i gangsterami, ogłosił masowe deportacje, zapowiedział budowę muru na granicy, bezpardonowo obraża konkurentów i polityków, a teraz stwierdził, że „muzułmanie celebrują 9/11”.

Trump powiedział to podczas wiecu w Nowym Jorku odnosząc się do muzułmanów mieszkających w New Jersey. – Zaraz po zamachach 11 września 2001 roku tysiące ludzi w Jersey City cieszyło się. Byli zadowoleni, że runęły wieże WTC – mówił Trump. Z kolei w sobotę podczas wyborczego spotkania w Saratosa na Florydzie miliarder powiedział, że muzułmanie na całym świecie byli zachwyceni tym co stało się 11 września 2001 roku w Nowym Jorku i są uradowani z każdego aktu terroru.
Wielu zebranych na wiecu ludzi z wielkim entuzjazmem przyjęło słowa Trumpa. Bowiem od czasu ataków terrorystycznych w Europie atmosfera niechęć do muzułmanów i uchodźców jest coraz większa.
Partyjni koledzy miliardera dystansują się jednak od jego wypowiedzi, ale nie komentują zbyt głośno jego słów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: