NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Derby dla Polonii!

Derby dla Polonii!

04.05.2013, godz. 02:00
Derby dla Polonii!
foto:

W meczu przyjaźni kolejne zasłużone zwycięstwo oldbojów nad rówieśnikami z Glen Cove. Ten scenariusz był już grany na McCarren wielokrotnie: pierwszą połowę Poloniści grają konsekwentnie i zdobywają kilkubramkową przewagę, natomiast drugą połowę odpuszczają i do głosu dochodzi przeciwnik...

Pierwszą bramkę strzelił Jacek Zyzański po nieudanej pułapce ofsajdowej przeciwników, a podwyższył na dwa do zera Sławek Dziubek po indywidualnej akcji. Ten sam zawodnik został sfaulowany w polu karnym, a jedenastkę na trzecią bramkę zamienił Jarek Mieleszko.

Po przerwie Gregory Bajek strzelił czwartą bramkę po asyście Jacka Zyzańskiego i to na tyle... Poloniści od tego momentu stanęli. Natomiast Polonez grał ambitnie i - mimo niekorzystnego rezultatu - w końcówce udało im się strzelić dwie bramki w wykonaniu Wiesława Halona, co wprowadziło trochę nerwowości w szeregach Polonistów i dodało dreszczyku emocji w końcówce.

Skład: Krzysztof Słoma - Wojtek Nowak, Krzysztof Głowala, Darek Zielonka, Joe Bajek - Sławek Dziubek, Mariusz Barnak, Gregory Bajek, Jarek Mieleszko - Wesley Drelich, Jacek Zyzański. Wchodzili: Paweł Galanty, Darek Stefanowski, Zdzisław Kloc.

Kolejne mecze Polonii

5 maja 2013

Polonia over 40 - Lindenhurst over 40

McCarren Park, godz. 9.45 am

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: