NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Dar wielkich serc dla Wiktorii i Juli Jaworskich

Dar wielkich serc dla Wiktorii i Juli Jaworskich

19.12.2015, godz. 00:00
Wiktoria Jaworski, Julia Jaworski, Joanna Jaworski
Wiktoria Jaworski, Julia Jaworski, Joanna Jaworski foto:

Fundacja „Children’s Smile” cały czas pomaga potrzebującym. Ostatnio odbyła sie kolejna impreza charytatywna. Celem zbiórki było zgromadzenie funduszy dla sióstr Wiktorii i Juli Jaworski.

Mama dziewczynek Joanna Jaworski samotnie wychowywała córki, ale teraz nie jest wstanie się nimi zając. W czerwcu panią Joannę przewieziono nieprzytomną do szpitala. Badania wykazały, że miała tętniaka mózgu. Joanna przebywa w szpitalu od sześciu miesięcy. W tej chwili dziewczynkami opiekuje się babcia. Jest to bardzo ciężki czas dla Wikotorii i Juli. Nastolatki przeżywaja i odwiedzają mamę w szpitalu tak często jak tylko moga.
Zbiórka charytatywna miała miejsce na Greenpoincie w placówce firmy Belvedere Bridge Enterprises. Nie była to impreza na wielką skalę, ale dzięki uczestnikom o wielkich sercach udało się zebrać $3695.00. Podczas imprezy można było też nabyć piękne bombki świąteczne wykonane ręcznie przez Magdalenę Brzostek z których dochód przeznaczony został na cele zbiórki charytatywnej.
Przedstawiciele fundacji odwiedzili Wiktorię i Julię w zeszłym tygodniu, aby wręczyc im zgromadzone fundusze. Przyjemnością było je poznać, a także dowiedzieć się o ich pasjach i planach na przyszlość. Dziewczynki były bardzo wdziędzne za pomoc.
W imieniu Fundacji akcje poprowadziła Justyna Makowska, która udziela się dla Fundacji od maja tego roku.
Fundacja Children’s Smile wraz z Justyną Makowską serdecznie dziękują wszystkimm uczestnikom i sponsorom. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pana Krzysztofa Rostka, Sikorski Meat Market, Charlotte Patisserie oraz Tomka Lipinskiego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: