NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Dagmara Domińczyk promowała swoją książkę. Gwiazda w greenpoinckiej bibliotece.

Dagmara Domińczyk promowała swoją książkę. Gwiazda w greenpoinckiej bibliotece.

08.07.2013, godz. 02:00
Książka
foto:

Mieszkańców Greenpointu spotkała bardzo miła niespodzianka. Polską dzielnice odwiedziła Dagmara Domińczyk. Urodzona w Polsce aktorka, znana m.in. z roli w filmie "The Count of Monte Cristo" i wielu seriali telewizyjnych, przybyła do greenpoinckiego oddziału miejskiej biblioteki. Miejsce nie było przypadkowe, bowiem aktorka przybyła, by promować swoją książkę pt. "The Lullaby of Polish Girls". Jej wizytę szeroko odnotowała na swoich łamach lokalna "Greenpoint Gazette". Dla Dagmary Domińczyk powrót na Greenpoint był bardzo sentymentalny.

Jeszcze przed zjawieniem się w bibliotece napisała na Twitterze: - Mieszkałam zaledwie ulicę stąd, na Leonard. Mój mąż oświadczył mi się tutaj na przystanku. Dużo wspaniałych wspomnień. Na spotkanie autorskie przybyło wielu fanów Dagmary. Gospodynią była Izabela Barry, dyrektor greenpoinckiej biblioteki. - Pisanie było moją pierwszą miłością. Jeszcze jako studentka LaGuardia High School of Music and Art and Performing Arts uwielbiałam pisać. I teraz realizuję się. Tak naprawdę osoby, które mnie dobrze znają, wiedzą o tym doskonale, a ci, którzy mnie nie znają, wiedzą, że jestem żoną Patricka Wilsona - mówiła ze śmiechem na spotkaniu Domińczyk.

Zdradziła, że fabuła "The Lullaby of Polish Girls" jest częściowo osadzona na Greenpoincie, bowiem jest to miejsce, w jakim przyszło żyć głównej bohaterce - Annie.

"The Lullaby of Polish Girls" jest dostępna w Barnes and Noble oraz na Amazon (również w wersji na Kindle).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: