NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy On czyha na dzieci na Long Island

On czyha na dzieci na Long Island

01.05.2013, godz. 02:40
On czyha na dzieci na Long Island
foto:

Człowiek, który czyha na nasze dzieci – ostrzegł Thomas V. Dale, szef policji Nassau County. W ten sposób odniósł się do serii niepokojących przypadków, które miały miejsce w ostatnim czasie w kilku miastach na Long Island, gdzie o mały włos nie doszło do uprowadzenia dzieci sprzed szkół – donosi NBC.

Jak podano na konferencji prasowej, od początku kwietnia policja przyjęła dwanaście zgłoszeń o tajemniczym mężczyźnie kręcącym się przed budynkami szkół, który podchodzi do wychodzących z budynku dziewczynek i zaczepia je.
– Na szczęście nie udało mu się zwabić żadnego dziecka, ale to nie zmienia faktu, że na naszych ulicach czai się zło. Proszę wszystkich o ostrożność i czujność. Miejcie szeroko otwarte oczy i informujcie nas o każdej niepokojącej rzeczy – zaapelował Thomas V. Dale.
Szef policji dodał, że po rozmowach z dziećmi udało się sporządzić portret pamięciowy niebezpiecznego mężczyzny. Podkreślił też, iż nie jest wykluczone, że podejrzany ma wspólnika. W związku z zaistniałą sytuacją na ulice miast Long Island wyjechało więcej patroli policji.
Jak podano na konferencji prasowej, od początku kwietnia policja przyjęła dwanaście zgłoszeń o tajemniczym mężczyźnie kręcącym się przed budynkami szkół, który podchodzi do wychodzących z budynku dziewczynek i zaczepia je.– Na szczęście nie udało mu się zwabić żadnego dziecka, ale to nie zmienia faktu, że na naszych ulicach czai się zło. Proszę wszystkich o ostrożność i czujność. Miejcie szeroko otwarte oczy i informujcie nas o każdej niepokojącej rzeczy – zaapelował Thomas V. Dale.Szef policji dodał, że po rozmowach z dziećmi udało się sporządzić portret pamięciowy niebezpiecznego mężczyzny. Podkreślił też, iż nie jest wykluczone, że podejrzany ma wspólnika. W związku z zaistniałą sytuacją na ulice miast Long Island wyjechało więcej patroli policji.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: