NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Czy oni mają coś wspólnego ze śmiercią współpracownika Cuomo?

Czy oni mają coś wspólnego ze śmiercią współpracownika Cuomo?

25.03.2016, godz. 00:00
Carey Gabay, podejrzani w sprawie zabicia Careya Gabaya
Carey Gabay, podejrzani w sprawie zabicia Carey'a Gabay'a foto:

Ponad sześć miesięcy od śmierci 43-letniego Carey'a Gabay'a, pracownika gubernatora Andrew Cuomo, policja w dalszym ciągu poszukuje winnych. Licząc na przełom w sprawie upubliczniono wizerunki czterech osób, które mogą mieć związek ze strzelaniną do jakiej doszło we wrześniu zeszłego roku w której trafiony został Gabay.

Tragedia rozegrała się 7 września przy 680 Bedford Ave. pomiędzy Sullivan Place a Montgomery Street na Brooklynie, tuż przed imprezą związaną z obchodami West Indian Day Parade, w której uczestniczyć miał Carey Gabay. Niestety, zanim dotarł na miejsce, znalazł się w środku strzelaniny. Jak ustalili śledczy analizując zapis z kamer monitoringu i filmów nagrywanych przez ludzi, wystrzelono wówczas 24 razy z co najmniej trzech pistoletów.
Jedna z kul trafiła pracownika Cuomo w głowę. Po tygodniu w śpiączce mężczyzna zmarł.
Zdaniem detektywów Gabay nie był zamierzoną ofiarą, a znalazł się w złym czasie w złym miejscu. Teraz policja ujawniła wizerunki osób, które mogły należeć do gangu strzelającego do tłumu. Jest to trzech Afroamerykanów w wieku 25 do 30 lat oraz czarnoskóra kobieta określana na 18 do 20 lat. Każdy, kto rozpoznaje osoby na zdjęciach, proszony jest o kontakt z policją pod numerem : 1-800-577-TIPS (8477).

Foto NYPD

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: