NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Czwórka zwyrodnialców z New Jersey odpowie przed sądem! Zgwałcili 15-latkę i wszystko nagrali

Czwórka zwyrodnialców z New Jersey odpowie przed sądem! Zgwałcili 15-latkę i wszystko nagrali

17.07.2014, godz. 00:00
sąd, wyrok sądowy, sprawiedliwość
sąd, wyrok sądowy, sprawiedliwość foto:

Nie maja nawet dwudziestu lat, a już są oskarżeni o jedną z najohydniejszych zbrodni... Na polecenie Biura Prokuratora Bergen County, policja w New Jersey aresztowała czterech nastolatków, którzy – jak wynika z materiałów śledczych – są podejrzani o dokonanie gwałtu na 15-latce.

Według prokuratury, troje nastolatków – Justin Draper (18 l.), Craig Howe (18 l.) oraz jeden 17-latek, którego personaliów nie ujawniono – zaciągnęło 15-letnią dziewczynę za blok w Elmwood Park. Obiecywali, że chcą jej coś ciekawego pokazać... Tymczasem za blokiem czekał na nich jeszcze jeden kompan – Ashari Wilson (18 l.).

Najpierw sprawcy zaczęli się wygłupiać z dziewczyną i niby dla żartów dotykać ją w intymne miejsca. Zabawa szybko jednak zamieniła się w brutalny gwałt. Draper, Howe i 17-latek zaczęli po kolei gwałcić piętnastolatkę, nie zważając na jej krzyki i błagania, by przestali. Cały perfidny akt został nagrany – zrobił to Wilson swoim iPhone’m. Nie jest trudno się domyśleć, że ohydnym filmem pochwalili się wśród licznych znajomych...

Jak podał rzecznik Biura Prokuratora Bergen County, dwóch 18-latków i 17-latek usłyszeli zarzut brutalnej napaści seksualnej, przy czym ten ostatni będzie sądzony jako dziecko. Osiemnastolatkowi, który nagrał całe zajście postawiono kilka zarzutów, wśród których jest produkowanie i rozprowadzanie dziecięcej pornografii.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: