NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Czas na śniadanie z Mikołajem

Czas na śniadanie z Mikołajem

04.12.2013, godz. 02:00
święty Mikołaj, Mikołaj,
foto:

Noble Planners serdecznie zaprasza wszystkich milusińskich na "Śniadanie z Mikołajem", na którym obok smacznego poczęstunku czeka mnóstwo atrakcji! Świąteczne tatuaże oraz manicure ze świątecznymi akcentami, magic show, modelowanie z balonów, wycinanki i naklejanki, zabawy ruchowe - to tylko niektóre z nich. - Reszta jest niespodzianką, można tylko zdradzić, że każde dziecko dostanie prezent od Mikołaja - zachęca Edyta Maselbas, prezydent Noble

Planners. - Już w ubiegłym roku nasze "Śniadanie z Mikołajem" cieszyło się ogromnym powodzeniem wśród Polonii. Tym bardziej że było skierowane do dzieci z rodzin poszkodowanych podczas zeszłorocznego huraganu Sandy - dodaje.

Tegoroczna impreza odbędzie się 15 grudnia od godz. 11 am do 1 pm w sali przy kościele Świętej Małgorzaty, 66-10 80th St Middle Village, NY 11379 (tel. 718-578-9129).

Przypomnijmy, że Noble Planners to organizacja typu non profit, która działa na rzecz najmłodszych. Organizuje między innymi różnego rodzaju programy wspierające kreatywność dzieci i stymulujące wyobraźnię, a także prowadzi programy polepszenia ich umiejętności czytania i pisania.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: