NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Children's Smile Foundation po raz kolejny zaprasza na szlachetną akcję. Biegiem po Uśmiech Dziecka

Children's Smile Foundation po raz kolejny zaprasza na szlachetną akcję. Biegiem po Uśmiech Dziecka

13.10.2016, godz. 17:41
Nowy Jork, Polonia, Pieg po uśmiech dziecka, Childrens Smile Foundation
Nowy Jork, Polonia, Pieg po uśmiech dziecka, Children's Smile Foundation foto:

Znana z wielkiego serca i pomagania dzieciom skrzywdzonym przez los, dotkniętym ciężkimi chorobami Fundacja Uśmiech Dziecka (Children's Smile Foundation) organizuje kolejną szlachetną akcję. Tym razem jest to drugi z kolei „Bieg o Uśmiech Dziecka”. Startując w nim możemy sprawdzić swoją kondycję, ale przede wszystkim pomóc potrzebującym maluchom.

Polonia już nie jeden raz pokazała, że nie jest obojętna nieszczęścia innych – zwłaszcza dzieci – i bardzo chętnie włącza się do takich akcji. Najlepszym tego dowodem była frekwencja podczas zeszłorocznego pierwszego biegu, który odbył się we Flushing Meadows Corona Park. Tegoroczny bieg odbędzie się w Forest Park na Queensie. Podobnie jak poprzedni, Children's Smile Foundation zorganizował go wspólnie z Polska Running Team pod patronatem Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. Tak jak za pierwszym razem, oprócz dorosłych, którzy zmierzą się na dystansie 5K, do startu stanąć mogą dzieci do 13 lat, które pobiegną na odcinku 1K. Cały dochód z imprezy będzie przekazany na pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los.


„Bieg o Uśmiech Dziecka”
Niedziela 16 października
godzina 11:00
Forest Park - Queens, NY przy Woodhaven Blvd.
Bezpośrednio przed biegiem 5K dla dorosłych, odbędzie się darmowy bieg 1K dla dzieci do lat 13.


Rejestracja uczestników na stronie www.childrenssmilefoundation.org oraz w biurze fundacji 60-43 Maspeth Ave., Maspeth, NY 11378 (tel.718-894-6443) lub wysyłając e-maila na adres:info@childrenssmilefoundation.org
Donacja od uczestnika wynosi $35 (pay pal $36), dzieci za darmo

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: