NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Chciał zgwałcić kobietę, rzucał jej dziećmi!

Chciał zgwałcić kobietę, rzucał jej dziećmi!

29.08.2014, godz. 00:00
gwałt
foto:

To wręcz niewiarygodnie do czego zdolni są ludzie! Trwają poszukiwania mężczyzny, który usiłował zgwałcić 26-letnią kobietą na oczach jej trójki małych dzieci. Zwyrodnialec nie miał żadnych oporów, żeby dobierać się seksualnie do kobiety, a bezbronne dzieci rzucać brutalnie o chodnik!

Jak informuje „New York Post” do zdarzenia doszło w niedzielę. Kobieta, która chciała się dostać z 206th St. na Inwood (Manhattan) do schroniska dla bezdomnych, które znajduje się przy 79-00 Queens Boulevard na Queensie, wezwała taksówkę. Wsiadając do samochodu nawet nie podejrzewała, co ją czeka...

Prowadzący taksówkę – jak się okazało później fałszywą - mężczyzna zawiózł pasażerów w okolice Pan American Hotel, gdzie od czerwca znajduje się schronisko dla bezdomnych. Tam jednak usiłował zgwałcić kobietę, nie przejmując się tym, że w środku znajduje się również trójka jej małych dzieci w wieku od roczku do 5 lat! Kierowca rzucił się na młodą kobietę, a gdy udało się jej wydostać z taksówki zaczął znęcać się nad niewinnymi dziećmi.

Całą scenę zarejestrowały kamery przemysłowe, na których widać jak napastnik szarpie za włosy pięcioletnie maleństwo i wyrzuca je z samochodu na chodnik. Z taksówki brutalnie zostało usunięte również 3-letnie dziecko, którą zwyrodnialec potraktował jak szmacianą lalkę.

Na szczęście kobiecie udało się wyrwać z rąk oprawcy, a mężczyzna wsiadł do samochodu i odjechał. Dzieci, z obrażeniami ciała nie zagrażającymi na szczęście ich życiu, trafiły do szpitala Elmhurst. Świadkowie zdarzenia mówili, że matka dzieci była zrozpaczona tym co ją spotkało.

NYPD upubliczniła nagranie z kamer przemysłowych, które ma pomóc w szybkim ujęciu sprawcy. Osoby, które posiadają informację na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt pod numerem 1-800-577-TIPS.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: