NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Charytatywna akcja na rzecz tragicznie zmarłego Polaka. Pomóżmy rodzinie Tomka

Charytatywna akcja na rzecz tragicznie zmarłego Polaka. Pomóżmy rodzinie Tomka

11.08.2016, godz. 00:00
znicz kondolencje żałoba świeca świeczka
foto:

Odszedł tragicznie, nagle... Pogrążeni w żałobie po tragicznej śmierci 39-letniego Tomasza Myszke przyjaciele postanowili pomóc rodzinie tragicznie zmarłego Polaka.

Dzięki założonemu profilowi – https://www.gofundme.com/2hag6dzw – każdy kto chce może składać wszelkie donacje, które pomogą wdowie po Tomku – Patrycji i ich dwójce dzieci 8-letniej Savannah i 9-letniemu Tristanowi. Przypomnimy 39-letni Tomasz Sebastian Myszke zmarł tragicznie, po tym jak został uderzony przez przez pick-upa, za którego kierownicą siedział 49-letni Edward Okon. Według ustaleń policji kierowca samochodu, który nie odniósł żadnych obrażeń, był pod wpływem alkoholu. Na szczęście został aresztowany. Do tragedii doszło na drodze w East Farmingdale na Long Island. Mieszkający w Copiague Tomasz Myszke jechał motocyklem po Wellwood Avenue. W pewnym momencie uderzył w niego pick-up. Kierowca próbował uciec, ale dzięki czujności naocznych świadków, którzy wezwali policję, został zatrzymany. Niestety Myszke zmarł na miejscu.
39-letni Tomasz Myszke, był młodym ambitnym biznesmenem. Prowadził wiele firm, między innymi Junk In My Trunk. Pozostawił żonę oraz dwójkę dzieci, córkę i syna w wieku 8 i 9 lat.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: