NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Były student SUNY zabił byłą dziewczynę, jej przyjaciela, a potem siebie

Były student SUNY zabił byłą dziewczynę, jej przyjaciela, a potem siebie

20.01.2016, godz. 00:00
nóż
foto:

Czy złamane serce i zazdrość była przyczyną tej koszmarnej zbrodni?! Na to pytanie stara się odpowiedzieć policja z Geneseo, NY gdzie w domu niedaleko studenckiego kampusu odkryto trzy ciała. Ofiary to studentka State University of New York, jej przyjaciel oraz były chłopak, który dokonał krwawej zbrodni, a następnie sam się zabił.

– W dalszym ciągu ustalamy przebieg zdarzeń i szukamy motywu. Na razie możemy powiedzieć, że to była bardzo krwawa scena. Wszystkie trzy ofiary zginęły od ciosów nożem. Dwie miały ich więcej – mówił w poniedziałek Jeffrey Szczesniak, rzecznik policji w Geneseo.
Ofiary to: 21-letnia Kelsey Annese, 24-letni Matthew Hutchinson oarz 24-letni Colin Kingston. Jak poinformował Szczesniak, stróże prawa zostali zaalarmowani w niedzielę przez Daniela Kingstona, ojca Colina. Mężczyzna powiedział, że właśnie zadzwonił do niego syn i powiedział, że pojechał do domu swojej byłej dziewczyny Kelsey, zamordował ją oraz jej przyjaciela, który z nią był. A teraz planuje sam się zabić.
Jak się okazało, mówił prawdę… Policja przesłuchuje kolegów Kelsey Annese i Matthew Hutchinson, którzy studiowali na tym samym uniwersytecie. Zdaniem kilku bliskich przyjaciół ofiar, Colin Kingston, były student tej samej uczelni, nie mógł się pogodzić ze stratą Kelsey.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: