NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Bydlę nie człowiek - ze Staten Island. Ranił kobietę w ciąży, teraz odpowie

Bydlę nie człowiek - ze Staten Island. Ranił kobietę w ciąży, teraz odpowie

17.01.2014, godz. 02:00
policja 2 kajdanki
foto:

Zaatakował z bronią w ręku i ranił ciężarną, dlatego teraz musi zapłacić za przestępstwo! Oficerowie NYPD aresztowali wreszcie 25-letniego bandziora, który został oskarżony o brutalny napad z ubiegłego roku. Sprawca to Abdourahmane Seck (25 l.).

17 czerwca Marisela Vasquez (28 l.) szła w nieopodal Castleton i Port Richmond Av. na Staten Island, kiedy podszedł do niej nieznajomy mężczyzna i zażądał pieniędzy. Kobieta nie zważała na zaczepki. Szła dalej. Nagle w jej kierunku kobiety padły strzały. Jedna z kul poważnie raniła ofiarę. Krwawiąca ciężarna została przewieziona do szpitala. Tam lekarzom udało się uratować życie rannej, lecz w wyniku komplikacji nie przeżyło dziecko... Kobieta była w drugim miesiącu ciąży.

Abdourahmane Seck jest również oskarżony o popełnienie pięciu innych przestępstw, gównie kradzieży, do których doszło w ostatnim czasie. Dodatkowo, według funkcjonariuszy policji, mężczyzna ma na koncie usiłowanie innego zabójstwa oraz sześć zarzutów związanych z rozbojami. Mieszkańcy Staten Island na pewno odetchną po skazaniu tego zwyrodnialca.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: