NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Bruce Jenner - pokazał się oficjalnie światu jako kobieta

Bruce Jenner - pokazał się oficjalnie światu jako kobieta

03.06.2015, godz. 03:00
bruce jenner, caitlyn jenner
foto:

Teraz już urzędowo i oficjalnie - Call me Caitlyn... czyli mówcie do mnie Caitlyn... Bruce Jenner – były mąż Kris Kardashian, ojczym Kim, jej dwóch sióstr i brata oraz ojciec sześciorga własnych dzieci i w końcu bohater reality show „Keeping up with Kardashians” – pokazał się oficjalnie światu jako kobieta. Odsłony dokonał na okładce lipcowego wydania magazynu „Vanity Fair”. Jako Caitlyn zapozował przed obiektywem słynnej Annie Leibovitz.

W lipcowym magazynie opatrzonym zdjęciem skąpo ubranej, długowłosej Caitlyn będzie można również przeczytać pierwszy wywiad Jenner jako kobiety. Niemalże kilka godzin po tym, jak okładka znalazła się we wszystkich agencjach i portalach, lawinowo pojawiły się komentarze. Ale najwięcej uwagi skupiły te ze strony rodziny: adoptowanych i rodzonych dzieci.

Jako pierwsze z wielkim aplauzem decyzję przyjęły Khloé Kardashian i Kendall Jenner, chwaląc Caitlyn za odwagę, otwartość i stylową sesję zdjęciową. Później dołączyła do nich Kim Kardashian, Kylie Jenner oraz Kourtney Kardashian.

Agencje przypominają, że Jenner kobietą czuł się od najmłodszych lat i już jako dziecko przebierał się w dziewczęce ubrania. Z kolei w jednym z wywiadów, jeszcze jako Bruce Jenner, opowiadał przed kamerą ocierając łzy, o tym, że jego mózg jest bardziej kobiecy niż męski.

– Tak naprawdę jestem kobietą. Można mnie widzieć jako macho, ale moje serce, moja dusza i wszystko, co robię, wynika z kobiecej części mnie – mówił Jenner.

Przyznał jednocześnie, że zawsze pociągały go kobiety. Nigdy nie był w związku z mężczyzną, a seks z żoną był zawsze udany. Bruce, a obecnie Caitlyn Jenner, ma 65 lat. W latach 70. był znanym sportowcem, w roku 1976 zdobył złoty medal w dziesięcioboju na igrzyskach olimpijskich w Montrealu, bijąc przy tym rekord świata. Ma za sobą trzy małżeństwa i w sumie szóstkę biologicznych dzieci. Od 1991 był mężem Kris Kardashian, z którą mają dwie córki: Kendall i Kylie, wychowywali też czwórkę dzieci Kris z jej poprzedniego związku, czyli Kourtney, Kim, Khloé i Roberta jr. Rozwiedli się w 2014 roku.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: