NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Brooklyn. Zuchwała napaść na Williamsburgu!

Brooklyn. Zuchwała napaść na Williamsburgu!

15.10.2013, godz. 02:00
Brooklyn. Zuchwała napaść na Williamsburgu!
NYPD, Nowy Jork, napad jarmułka foto:

Ofiarami rzezimieszków padło dwóch Żydów, którym skradziono z głów jarmułki. Jak donosi Police Blotter, do tej zuchwałej napaści doszło na Bedford na Williamsburgu.

W ostatnim czasie już wielokrotnie pisaliśmy o rosnącej fali napadów rabunkowych i kradzieży na Greenpoincie, a jak się okazuje na sąsiadującym z polską dzielnicą Williamsburgu też nie dzieje się dobrze...

Jedna z ostatnich dokonanych tam napaści ma jednak szczególny charakter. Z raportu policyjnego wynika, że dwóch mężczyzn szło przez Bedford Avenue i kiedy znajdowali się na rogu S. Ninth Street od tyłu podbiegło do nich dwóch napastników, zerwało przechodniom z głów jarmułki i uciekło w siną dal. Jak zeznali później na komisariacie poszkodowani, wszystko stało się tak szybko, że nie tylko nie mieli szans dogonić bandziorów, ale i nie nie byli w stanie dobrze się im przyjrzeć.

Policja mówi, że nie jest to pierwszy taki przypadek w okolicy. Podejrzewa, że to grupa młodocianych członków gangów uaktywniła się na Williamsburgu. Dlatego też prosi wszystkich świadków o kontakt i informacje, które doprowadziłyby do aresztowania, zanim łobuzy dokonają poważniejszego przestępstwa.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: