NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Brooklyn. Zmarły dwulatek był bezlitośnie bity we własnym domu Bestia zabrała życie dziecku

Brooklyn. Zmarły dwulatek był bezlitośnie bity we własnym domu Bestia zabrała życie dziecku

13.02.2014, godz. 00:00
szpital, NYC, Nowy Jork,
foto:

Tak skatowała własnego synka, że go zabiła? Odpowiedzi na to straszne pytanie szukają detektywi NYPD, którzy przesłuchują 19-letnią matkę dwuletniego Jayde’a Smitha. Chłopczyk zmarł na skutek rozległych wewnętrznych i zewnętrznych obrażeń ciała.

Śledczy starają się ustalić, co naprawdę działo się w znajdującym się na Brooklynie apartamencie nastoletniej matki i ustalić przebieg zdarzeń sprzed kilku dni, kiedy do malutkiego Jayde’a wezwano karetkę. Dziecko leżało w łóżeczku zapłakane, sine; nie mogło oddychać i na dodatek zaczęło krztusić się wymiocinami. Ratownicy na sygnale zawieźli dwulatka do Coney Island Hospital.

– Tam lekarze stwierdzili, że chłopczyk miał popękane żebra i wymaga natychmiastowej operacji. Niestety, zanim położono go na stole operacyjnym zmarł – poinformował jeden z detektywów Special Victims Unit NYPD. – Ze wstępnych ocen lekarzy wiemy, że śmierć nastąpiła na skutek bardzo rozległych obrażeń wewnętrznych. Poza tym niektóre rany i blizny na ciele dziecka świadczyły o tym, że był on często bity! Dlatego jak zawsze w takich przypadkach władze szpitala zaalarmowały Agencję ds. Dzieci, która z kolei powiadomiła nas – tłumaczył detektyw.

Śledczy dodał, że w tej chwili oficerowie i psychologowie przesłuchują 19-letnią matkę, która od wtorkowego popołudnia przebywa w areszcie. Policja rozmawia także z sąsiadami i osobami, które ją znają. Obraz, jaki się układa z ich relacji, nie przedstawia jej jako kochającej kobiety. Wręcz przeciwnie...

Póki co, 19-latka nie została jeszcze oficjalnie oskarżona, ale wiele wskazuje, że tak się stanie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: