NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Brooklyn. Zginęła pod kołami autobusu

Brooklyn. Zginęła pod kołami autobusu

03.03.2014, godz. 07:12
Nowy Jork. Uwaga zmiana rozkładu jazdy 21 autobusów MTA
foto:

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na Brooklynie... Marisol Martinez szła Union Avenue na Williamsburgu i niosła pizzę dla swoich przyjaciół, kiedy zza zakrętu wyjechał autobus, który z całym impetem w nią uderzył!

Mimo tego, że ofiara została natychmiast przewieziona do szpitala, nie udało się uratować jej życia. Lekarze w Woodhull Hospital stwierdzili śmierć kobiety.

– To okrutne. Moja córka miała wspaniałe plany na przyszłość. Chciała być pielęgniarką. Studiowała w Hunter College. Nie mogę uwierzyć, że już nigdy nie będę mogła jej przytulić i nie zobaczę swojego kochanego dziecka – szlochała matka dziewczyny.

Osoby, które mieszkają w pobliżu miejsca wypadku, mówią, że w tym miejscu panuje ograniczona widoczność. – Dodatkowo źle działają światła na skrzyżowaniu i mogą one wprowadzać w błąd kierowców – powiedział Abraham Janicki.

Policja nie dokonała aresztowań w związku ze śmiercią kobiety. Kierowca autobusu został na miejscu wypadku i był w weekend przesłuchiwany przez oficerów śledczych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: