NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Brooklyn: sprzedawał lody i kokainę

Brooklyn: sprzedawał lody i kokainę

08.08.2013, godz. 07:02
lody
foto:

Dla niektórych charakterystyczna melodyjka z Ice Cream Truck oznaczała, że właśnie zajechała ciężarówka ze słodkimi lodami. Dla innych, że... zjawił się dealer z narkotykami. Właściciel „lodziarni na kółkach” z Bay Ridge na Brooklynie, został oskarżony o sprzedawanie kokainy i oxycodone, silengo leku przeciwbólowego.

 

Dla niektórych charakterystyczna melodyjka  z Ice Cream Truck oznaczała, że właśnie zajechała ciężarówka ze słodkimi lodami. Dla innych, że...  zjawił się dealer z narkotykami. Właściciel „lodziarni na kółkach” z  Bay Ridge na Brooklynie, został oskarżony o sprzedawanie kokainy i oxycodone, silengo leku przeciwbólowego. Robił to przed dziećmi, które zwabione dźwiękami z jego samochodu, przybiegały do niego po lody – donosi Fox News.
Mina Gatas, który jest współwłaścicielem lodziarni, ustawiał się ze swoim samochodem przy Owl's Pier, obok Shore Parkway i 69th Street w Bay Ridge. Z pozoru sprzedawał tylko lody, ale – jak twierdzi Charles Hynes, prokurator Brooklynu – mrożony przysmak był przykrywką, do bardziej intratnego biznesu. Działalność Gatasa była obserwowana od jakiegos czasu. Podczas akcji o kryptonimie „Snow Cone”, jeden z podstawionych policjantów kupił u niego – poza lodami – kokainę. To wystarczyło do tego, by aresztować mężczyznę. Jeżeli zostanie uznany winnym, grozi mu 20 lat więzienia. SAL

Robił to przed dziećmi, które zwabione dźwiękami z jego samochodu, przybiegały do niego po lody – donosi Fox News. Mina Gatas, który jest współwłaścicielem lodziarni, ustawiał się ze swoim samochodem przy Owl's Pier, obok Shore Parkway i 69th Street w Bay Ridge. Z pozoru sprzedawał tylko lody, ale – jak twierdzi Charles Hynes, prokurator Brooklynu – mrożony przysmak był przykrywką dla bardziej intratnego biznesu. Działalność Gatasa była obserwowana od jakiegos czasu. Podczas akcji o kryptonimie „Snow Cone”, jeden z podstawionych policjantów kupił u niego – poza lodami – kokainę. To wystarczyło do tego, by aresztować mężczyznę. Jeżeli zostanie uznany winnym, grozi mu 20 lat więzienia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: