NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Brooklyn. Skok do East River. Śmiertelny?

Brooklyn. Skok do East River. Śmiertelny?

27.06.2014, godz. 00:00
East River
foto:

Do popołudnia w czwartek trwały poszukiwania 21-letniego mężczyzny, który skoczył do East River z przystani na Williamsburgu. Według świadków zdarzenia, osoba ta mogła zostać porwana przez prąd rzeki.

Do zdarzenia doszło o godzinie 6 am. Na przystani znajdującej się przy Kent Avenue pojawił o się dwóch mężczyzn. Oboje wskoczyli do East River, aby popływać. Wtedy jeden z nich został pociągnięty przez wir rzeki. Ten któremu udało się wydostać na brzeg, zawiadomił o zdarzeniu służby ratunkowe.
Do akcji poszukiwawczej włączyli się płetwonurkowie, którzy penetrowali dno, a także służby policyjne patrolujące teren z powietrza...

To już drugi w ciągu niespełna tygodnia incydent, kiedy beztroscy ludzie skaczą do wody w niedozwolonych miejscach. Przypomnijmy: w ubiegły piątek w Starlight Park na Bronksie dwóch spokrewnionych nastolatków Erickson Villa (13 l.) i Gavin Wellington (13 l.) szukało ochłody przed upałami. Chłopcy, mimo wyraźnego zakazu przed kąpielą, postanowili wskoczyć do Bronx River. Dla obu ta beztroska zakończyła się tragicznie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: