NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Brooklyn. Kazał 3-latkowi klęczeć na klockach LEGO

Brooklyn. Kazał 3-latkowi klęczeć na klockach LEGO

08.03.2016, godz. 00:00
LEGO, klocki lego, lego
LEGO, klocki lego, lego foto:

Potwory! Nie ma innych słów na 23-letniego Leonardo Decouite i 20-letnią Kianę Mohansingh. Zamiast kochać i opiekować się swoim trzyletnim synkiem, znęcali się nad nim okrutnie. Do ulubionych kar wyrodnego ojca należało  zmuszanie maluszka do klęczenia na klockach lego i strzelanie z BB Guna.

Na ratunek dziecku przyszła babcia, która podczas wizyt zaważyła kilka ran na ciele dziecka, mimo że wyrodni rodzice próbowali je ukryć pod ubraniami.
Kobieta jednak nie dała się zmylić i nie słuchała też wymijających tłumaczeń i zaalarmowała policję. W samą porę! Jak się okazało, siniaki to najmniejsze z obrażeń. Trzylatek ma na kolanach otwarte rany, na stópkach poparzenia, a na plecach pręgi. Przyciśnięty do do muru wyrodny ojciec przyznał, że w ramach kar zmuszał synka, by klęczał godzinami na klockach lego.
W tym czasie strzelał do niego z BB Guna lub pistoletu do zbijania palet. Innym razem bił go kablem po gołej skórze lub gasił papierosy na stópkach.
Poparzenia na nóżkach były jeszcze świeże. Matka, nie tylko nie powstrzymywała go, ale sama tez biła dziecko, nie wspominając o tym, że nie zawiozła go nawet do szpitala, by opatrzyć rany.
Wyrodni rodzice zostali aresztowani i usłyszeli już zarzuty. Maluszek trafił pod opiekę lekarzy, a potem zapewne zostanie oddany babci.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: