NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Brooklyn jeszcze bardziej zielony

Brooklyn jeszcze bardziej zielony

17.10.2014, godz. 00:00
brooklyn
foto:

Zbliża się termin składania wniosków o pieniądze w ramach Green Infrastructure Grant Program. Organizacje sąsiedzkie i lokalne firmy z Brooklynu ciągle mogą składać wnioski o granty z miejskiego Departamentu Ochrony Środowiska (Department of Environmental Protection – DEP). W ramach Green Infrastructure Grant Program w tym roku do wzięcia jest 5 milionów dolarów. Trzeba się jednak spieszyć.

Jak przypominają urzędnicy, ostateczny termin składania aplikacji o przyznanie pieniędzy upływa 13 listopada. Aby to zrobić, należy pobrać ze strony DEP specjalny formularz i dokładnie go wypełnić, opisując swój projekt, który ma być sfinansowany z grantu. Oczywiście pod uwagę brane są tylko takie, które sprawią, że dzielnica będzie jeszcze bardziej ekologiczna i przyjazna środowisku.

Zainteresowani finansową dotacją będą mogli zasięgnąć opinii i poznać szczegóły Green Infrastructure Grant Program podczas sesji informacyjnej z przedstawicielami DEP, która odbędzie się w najbliższy wtorek 21 października w audytorium High School for the Arts, przy 345 Dean Street, w godzinach od 6 pm do 7:30 pm.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: