NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy BRACIA CARNAJEW planowali KOLEJNE ZAMACHY?

BRACIA CARNAJEW planowali KOLEJNE ZAMACHY?

22.04.2013, godz. 12:27
Zamachowcy z Bostonu upolowani
foto:

NEW YORK TIMES donosi, że bracia Carnajew planowali inne zamachy. Czy wiedziała o nich żona zmarłego zamachowcy? A może ich siostry?

NEW YORK TIMES donosi, że bracia Carnajew mogli planować także inne ataki terrorystyczne. Zdaniem gazety jeden z braci miał także próbować popełnić samobójstwo w chwili, gdy policja go zatrzymywała.

Na podstawie dowodów znalezionych na miejscu zamachów - pozostałości wybuchów, materiału, który nie eksplodował i broni, jaką bracia Carnajew mieli przy sobie - policja uważa, że zamierzali zaatakować też innych ludzi

Rodzina Carnajewów, konkretnie ojciec, jest przekonany, że jego dzieci tego nie zrobiły. Mężczyzna chce pojechać do USA, by być przy 19-letnim Dżocharze. Co ciekawe starszy z braci miał żonę i córkę - żona Tamerlana pochodziła z chrześcijańskiej rodziny z USA. Jednak media donoszą, że przeszła "pranie mózgu" i zmieniła się kompletnie (nie tylko wiarę, to oczywiste, że przeszła na islam). Tamerlan był aresztowany za pobicie żony - miał być wtedy zaskoczony, że w Stanach nie można nawet dotknąć kobiety!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: