NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Bogacz z Westchester podejrzany o zabicie żony

Bogacz z Westchester podejrzany o zabicie żony

22.01.2016, godz. 00:00
Zadźgał żonę, bo go zdradzała
foto:

Niewinne z pozoru zgłoszenie o rannej żonie okazało się okrutnym morderstwem. Dla policji z Scarsdale w WestchesterCounty, gdzie miała miejsce zbrodnia, było to wielkie zaskoczenie. Nie tylko z powodu tego, że krew polała się w wyższych sferach, w posiadłości wartej prawie 3 miliony dolarów, ale dlatego, że to pierwsze tam morderstwo od 1977 roku.

Był zwykły dzień w komisariacie policji Scarsdale w Westchester County. Wszystko się zmieniło, kiedy do dyspozytora linii alarmowej 911 zadzwonił 61-letni Jules Reich.
Finansowy doradca, specjalista podatkowy i inwestycyjny firmy WeiserMazars LLP z Manhattanu, złożył doniesienie, że jego żona, 58-letnia doktor Robin Goldman, jest ranna.
Funkcjonariusze natychmiast ruszyli do oddalonej o 25 mil od NYC posiadłości bogacza i znanej pani doktor-pediatry z Montefiore Medical Center na Bronksie.
Na miejscu od razu było widać, że musiało tam dojść do przemocy.
Wyraźnie zdenerwowany mężczyzna nie był w stanie powiedzieć nic logicznego, ale ślady krwi na podłodze poprowadziły śledczych do strasznego odkrycia.
W łazience znaleźli zakrwawioną dr Goldman. Kobieta miała na ciele rany zadane nożem. Była martwa. Z uwagi na trwające śledztwo policja nie podaje szczegółów. Wiadomo jednak, że głównym podejrzanym, który całą noc był przesłuschiwany, jest mąż.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: