NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Billy Joel oddał halę... papieżowi

Billy Joel oddał halę... papieżowi

19.06.2015, godz. 00:00
Billy Joel
foto:

Są gwiazdy i są świętości... Znany piosenkarz i pianista Billy Joel został zmuszony do zrezygnowania z zarezerwowanej sali w Madison Square Garden i przeniesienia swojego koncertu na inny dzień. Wszystko po to, by oddać scenę papieżowi Franciszkowi.

Jak donosi „Metro”, gwiazdor ma podpisaną umowę z zarządzającymi słynną halą sportowo-koncertową na określoną liczbę koncertów w konkretnych, ustalonych wcześniej dniach. Do tej pory, raz ustalony termin był... święty i nie do ruszenia. Ale dla wyższej świętości robi się wyjątki i Billy Joel został zepchnięty ze sceny.

Artysta miał zagrać koncert 25 września, organizatorzy i właściciele hali ogłosili jednak, że wystąpi dzień później, aby zrobić miejsce dla Ojca Świętego. Zarówno artysta jak i przedstawicie MSG zgodnie twierdzą, że dla tak wyjątkowej okazji, jaką jest wizyta papieża Franciszka i jego wystąpienie dla wiernych, można przesunąć koncert.

Sam Billy Joel poinformował swych fanów o przesunięciu koncertu na Twitterze wraz z załączonym zdjęciem papieża Franciszka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: