NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Bill de Blasio błysnął niecodziennym talentem.

Bill de Blasio błysnął niecodziennym talentem.

31.03.2015, godz. 03:00
Bill de Blasio
foto:

To, że jest się włodarzem jednej z największych metropolii świata nie oznacza, że nie można mieć poczucia humoru i dystansu do siebie samego oraz tego co się robi. A tym wykazał się burmistrz Bill de Blasio (53 l.).

Podczas dorocznego Inner Circle – uroczystej gali połączonej z show, będącej nowojorską odpowiedzią na White House Correspondents Dinner, burmistrz pochwalił się swoimi umiejętnościami… aktorskimi. Podczas pierwszej części wieczoru reporterzy, korespondenci i zaproszeni goście opowiadali anegdoty przypominające wpadki lub wykonywali skecze nawiązujące do polityki miejskiej. Dziennikarze „wypomnieli” burmistrzowi m.in. to, co zrobił świstakowi ze Staten Island albo jego politykę wobec policji i nauki ojcowskie jakie przekazał własnemu synowi, jak ma się zachowywać kiedy zostanie zatrzymany przez oficerów NYPD…

Następnie scene „przejął” sam burmistrz... Pojawiając się na niej w różnych przebraniach Bill de Blasio naśmiewał się ze swojego liberalnego podejścia do niektórych problemów. W jego skeczach pojawiła się kwestia uniwersalnego dostępu do pre-kindergarten i nowa poluzowana polityka co do posiadania marihuany. Nie omieszkał też nawiązać do spekulacji o jego związkach z ziołem… Jak skwitował: – Oboje z żoną jesteśmy uzależnieni. Codziennie o 4.20 pm musimy jeść seler.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: