NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju Rozdane

Bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju Rozdane

24.04.2013, godz. 02:00
Kabaret Moralnego Niepokoju
foto:

Kolejne bilety rozdane. Tym razem mieliśmy dla Państwa w prezencie zabawę z Kabaretem Moralnego Niepokoju.

Okazuje się, że wśród naszych Czytelników jest sporo wielbicieli ich poczucia humoru. Nie mieli żadnych problemów z odpowiedzią na pytanie, skąd pochodzą kabareciarze, którzy już w ten weekend wystąpią przed Polonią.

Do naszej redakcji wpłynęło mnóstwo poprawnie wypełnionych kuponów konkursowych, spośród których wylosowaliśmy sześciu zwycięzców. Na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, całkowicie za darmo z "Super Expressem" pójdą w Passaic, NJ: Jerzy Rusinski, Sławomir Gancarz i Joanna Piskur, na Greenpoincie: Robert Wilski, Bogusława Zawadzka i Lech Turowski.

Najnowsza trasa Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "Pogoda na suma" - piątek 26 kwietnia o 8 pm w Linden, NJ - w audytorium przy kościele św. Teresy przy 131 E. Edgar Rd.; sobota 27 kwietnia o 8 pm w Trenton, NY - Middle School przy 2455 Princeton Pike; niedziela 28 kwietnia o 3 pm w Passaic, NJ - P.A.C.K. Przy 1-3 Monroe St. i tego samego dnia o 7.30 pm na Greenpoincie - w audytorium szkoły św. Stanisława Kostki przy 10 Newel Street.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: