NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Bezpłatny szybki Internet w pociągach New Jersey Transit

Bezpłatny szybki Internet w pociągach New Jersey Transit

14.06.2013, godz. 02:00
internet
foto:

Ta wiadomość zapewne ucieszy pasażerów pociągów NJT. Już wkrótce będą oni mogli w czasie podróży korzystać z bezpłatnego Internetu - donosi CBS News.

Zarząd New Jersey Transit przegłosował właśnie decyzję o wprowadzeniu WiFi. Będzie to możliwe dzięki porozumieniu z firmą Cablevision, która będzie dostawcą usługi i wyposaży pociągi NJT w odpowiednie urządzenia wysyłające sygnał internetowy. Dzięki temu pasażerowie w czasie jazdy będą mogli korzystać ze swoich laptopów czy tabletów.

Bezpłatne WiFi ma być również dostępne na stacjach oraz peronach kolei New Jersey Transit. Przedstawiciele NJT poinformowali, że zdecydowali się na wprowadzenie Internetu, gdyż ostatnie badania pokazały, że blisko 70 procent pasażerów korzysta z sieci dostępnej i chętnie by ją wymieniło na WiFi. Dodali, że projekt nie będzie obciążeniem dla budżetu przewoźnika, gdyż koszty pokrywa Cablevision, który otrzyma w pociągach i na stacjach reklamę.

Niestety NJT nie podaje konkretnych dat, kiedy usługa będzie dostępna. Zapewnia jednak, że nastąpi to w bardzo szybkim czasie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: