NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Bezmyślny ojciec z Queensu jechał pijany z córeczkami

Bezmyślny ojciec z Queensu jechał pijany z córeczkami

27.05.2014, godz. 00:00
Jechał po pijanemu z dziećmi
David Bellamy, pijany ojciec foto:

Dla tego typa życie własnych córeczek nic nie znaczy! Policja z Long Island aresztowała 54-letniego Davida Bellamy'ego, który nie dość, że jechał po pijanemu, to wiózł ze sobą w samochodzie dwie malutkie dziewczynki: 4- i 5-latkę.

Jadący chevroletem Bellamy, który jest mieszkańcem Queensu, został zatrzymany w sobotę około pierwszej nad ranem na trasie Long Island Expressway w Brentwood. Powodem była zbyt szybka jazda, dużo ponad dozwolony limit.
Kiedy tylko do auta podszedł oficer, by poprosić o dokumenty, natychmiast poczuł od siedzącego za kierownicą mężczyzny smród alkoholu. Ale to nie wszystko. Na tylnym siedzeniu znajdowały się dwie córeczki Bellamy'ego!
W całym stanie Nowy Jork obowiązuje zaostrzone prawo – tzw. Leandra’s Law (na upamiętnienie małej dziewczynki, która straciła życie w wypadku, jaki spowodowała pijana kobieta). Zgodnie z nim, każda osoba zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu i mająca w aucie dzieci poniżej 15. roku życia, popełnia przestępstwo, a nie tylko wykroczenie drogowe. Dlatego mężczyzna został aresztowany i oskarżony za narażanie na śmierć dzieci.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: