NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Bezmyślna matka z New Jersey o mało nie ugotowała swej córeczki. Policjanci uratowali dziecko z gorącego auta

Bezmyślna matka z New Jersey o mało nie ugotowała swej córeczki. Policjanci uratowali dziecko z gorącego auta

01.08.2015, godz. 01:01
New Jersey
foto:

Gdyby nie czujność obcych i brawurowa akcja policjantów z Bergen County Sheriff's Office,  malutka dziewczynka zmarłaby w katuszach w gorącym samochodzie, gdzie pozostawiła ją bezmyślna matka! Kiedy dziecko dusiło się w aucie, kobieta jakby nic robiła sobie zakupy.

W upalny czwartek przed piątą po południu na parkingu Costco w Hackensack pracownik sklepu zauważył w jednym z zaparkowanych aut małą dziewczynkę. Gdy podszedł bliżej, zobaczył, że mała płacze i jest przeraźliwie spocona. Natychmiast wezwał policję. Na miejsce przybyło dwóch oficerów i natychmiast wkroczyli do działania. Ponieważ opiekunów nie udało się znaleźć, jeden z policjantów, Rich Carrion, rozbił szybę, a jego partnerka Sonya Beiker weszła do środka i wyciągnęła wycieńczone zapłakane dziecko. Dosłownie minutę po tym przed samochodem z wypchanym zakupami wózkiem i innym dzieckiem pojawiła się matka, Chaeyoung Lim-Kim. Kiedy wycieńczoną dziewczynkę zabierało pogotowie, bezmyślna matka jedyne co była w stanie powiedzieć to: „Sorry”. Ale policjanci byli na to głusi. – Nie ma „sorry”. Mogłaś zabić dziecko – powiedział oficer Carrion. Kobieta usłyszała już zarzuty, a dziewczynka,  została wypuszczona ze szpitala pod opiekę ojca.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: