NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Baw się i pomagaj Jasiowi!

Baw się i pomagaj Jasiowi!

07.02.2015, godz. 00:00
Baw się i pomagaj Jasiowi!
foto:

Chcecie się dobrze pobawić w ten weekend? A ten chłopczyk potrzebuje Waszej pomocy! Połączcie przyjemne z pożytecznym.

Już w sobotę, 7 lutego odbędą się dwie imprezy, podczas których będą zbierane fundusze na pomoc choremu Jasiowi.

Na Greenpoincie w klubie Coco 66 przy 66 Greenpoint Avenue motocykliści z Unknow Bikers MC oraz Iron Slavs RC organizują koncert charytatywny „Bikers 4 Jasiu”, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na konto Jasia Karwowskiego. Podczas imprezy zagrają Awangarda, Chupacabra oraz Cracked Alice. Zostanie przeprowadzona również aukcja, którą poprowadzi mama Jasia oraz loteria z atrakcyjnymi fantami. Koncert rozpocznie się o godz. 8 wieczorem.

Tego samego dnia odbędzie się Bal Walentynkowy organizowany przez Children's Smile Foundation. Również tam zostanie przeprowadzana loteria, z której dochód trafi do Jasia.

O Jasiu pisaliśmy już na naszych łamach - dziecko walczy z siatkówczakiem, nowotworem gałki ocznej.

- 21 stycznia Jaś przyjął pierwszą chemię. Kolejna wizyta jest wyznaczona na 17 lutego, wówczas dowiemy się czy guz się zmniejszył i w jakim stopniu. Ciężko przewidzieć ile zabiegów będzie potrzebnych. 17 lutego będzie wiadomo coś więcej - jak guz reaguje na chemię – powiedziała Agnes Bronowski, inicjatorka akcji zbierania funduszy na operację Jasia.

Jaś Karwowski w Nowym Jorku przebywa ze swoją mamą Eweliną. Kosztowna kuracja zostanie przeprowadzona w Memorial Sloan Kettering Cancer na Manhattanie przez dr. Davida Abramsona. Liczy się każdy, nawet ten najmniejszy grosz. Dlatego pieniądze na operację dziecka zbierane są przez wiele organizacji. W polonijnych sklepach stoją puszki, do których można wrzucać pieniądze. To pomysł „Polish Parents Pomagają” aby w ten sposób dotrzeć do jak największej grupy Polonii.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: