NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Bandycki łeb w peruce

Bandycki łeb w peruce

06.11.2013, godz. 02:00
poszukiwany
foto:

Funkcjonariusze nowojorskiej policji poszukują bandziora, który atakuje pasażerów metra. Mężczyzna stara się nie wzbudzać podejrzeń i robi wrażenie człowieka przyjaznego, mało tego... chodzi w kolorowej peruce klauna.

U przechodniów i podróżujących metrem początkowo wzbudza uśmiech na twarzy. Ale pod przebraniem wesołego klauna kryje się niebezpieczny bandzior!

Mężczyzna atakuje bez litości, nie tylko gołymi rękami. Według przedstawicieli NYPD przestępca z peruką na głowie dźga podróżnych ostrym narzędziem. Jak wynika z ustaleń policji, napastnik nie działa sam - ma wspólnika.

Jednego z napadów rabunkowych dokonał na East 170 Street na Bronksie, na stacji metra D. Tam zaatakowany został 45-letni mężczyzna, który został dotkliwie pobity. Napastnicy uderzali swoją ofiarę gdzie popadnie, bili po twarzy i innych częściach ciała. Dodatkowo ranili ofiarę czymś ostrym, prawdopodobnie śrubokrętem. Poturbowany i krwawiący mężczyzna został pozostawiony przez napastników, którzy uciekli z miejsca zdarzenia.

Policja prosi wszystkich świadków napaści o kontakt pod numerem telefonu 1-800-577-TIPS lub e-mailowo: www.nypdcrimestoppers.com.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: