NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Atak studenta nożownika w Teksasie

Atak studenta nożownika w Teksasie

11.04.2013, godz. 02:00
Nóż
foto:

Chwile grozy przeżyli studenci Lone Star Community College w miejscowości Cypress, niedaleko Houston w Teksasie. Jak podaje "Fox News", uzbrojony w nóż jeden ze studentów atakował na terenie uczelni przypadkowe osoby. Zanim oficerom policji udało się go obezwładnić i aresztować, poranił co najmniej 14 osób. Cztery osoby są w stanie ciężkim.

Władze uczelni początkowo podejrzewały, że napastników jest co najmniej dwóch. Do czasu wyeliminowania zagrożenia zaapelowali do pozostałych studentów o ukrycie się. Szybko się okazało, że napastnikiem jest Dylan Quick (20 l.).

- Szaleniec bez opamiętania wymachiwał nożem. Wiele osób zostało rannych w twarz i szyję - mówi miejscowy szeryf. Napastnik miał powiedzieć śledczym, że atak na kampusie planował już od jakiegoś czasu.

- Nie mogę sobie wyobrazić, że on mógł to zrobić. Mijałam go każdego dnia, a on sprawiał wrażenie takiego dobrego młodego mężczyzny. Nie mam pojąca, co mogło w niego wstąpić - mówi Magdalena Lopez (48 l.), która mieszka tuż obok rodziny napastnika od 15 lat. Obecnie oficerowie policji prowadzą dochodzenie mające ustalić motywy ataku nożownika.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: