NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Atak serca przyczyną tragedii na Bronksie?

Atak serca przyczyną tragedii na Bronksie?

03.11.2015, godz. 00:00
wypadek samochodowy, śmiertelny wypadek
wypadek samochodowy, śmiertelny wypadek, Bronx, Nowy Jork foto:

Podczas gdy bliscy opłakują śmierć swoich bliskich zabitych w wypadku podczas Halloween, śledczy dalej ustalają przebieg tragedii i szukają przyczyn. Najprawdopodobniej był to bardzo nieszczęśliwy wypadek. Zdaniem policji 52-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem z powodu ataku serca.

– Na chwile obecną nie możemy powiedzieć jeszcze niczego na sto procent. Wykluczyliśmy alkohol i narkotyki, wyniki lekarskie ze szpitala, gdzie ciągle przebywa 52-letni kierowca wskazują, że mógł doznać ataku serca – poinformował rzecznik NYPD.
Tymczasem bliscy ofiar spotkali się w niedzielę na symbolicznym czuwaniu w miejscu, gdzie doszło do tragedii, gdzie wspominali swych bliskich. Najbardziej pogrążona był we smutku rodzina 10-letniej Nyanny Aquin i jej dziadka 65-letniego Louisa Preza, którzy zginęli zmiażdżeni przez auto, które uderzyło w nich gdy zbierali cukierki z okazji Halloween.
Tragedia wydarzyła się na skrzyżowaniu Morris Park Ave. z Bogart Avenue w momencie, kiedy po okolicy biegałyj poprzebierane dzieci, które pukały do domów i zbierały słodycze.
Przejeżdżający tamtędy kierowca dodge'a stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w tył innego pojazdu, przez co zarzuciło go na drugi pas i z impetem uderzył w duży betonowy krawężnik z którego odbiło go w górę i przeleciał przez chodnik i kilka ogródków,aż zatrzymał się na płocie. Po drodze jednak „skosił” sześć osób.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: