NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Atak nożownika w restauracji na Greenwich Village. Pociął kelnerce twarz, bo nie mógł żebrać

Atak nożownika w restauracji na Greenwich Village. Pociął kelnerce twarz, bo nie mógł żebrać

19.02.2016, godz. 00:00
nóż
foto:

To naprawdę zaczyna być coraz bardziej niepokojące. Znowu niewinna osoba została pocięta przez nożownika. Tym razem nie w metrze ale w restauracji. Powód ataku? Zakazano mu żebrać o pieniądze wewnątrz lokalu.

Krwawe sceny rozegrały się w Silver Spurs w popularnej restauracji przy LaGuardia Place i West Houston Street, niedaleko NYU. Około ósmej wieczorem w środę do lokalu wszedł niechlujny, najprawdopodobniej bezdomny, młody mężczyzna. Zaczął się kręcić między stolikami i prosić jedzących tam ludzi o pieniądze. Manager restauracji podszedł do niego i kazał mu wyjść z lokalu. Intruz wyszedł ale tylko na chwilę. Parę minut później wpadł do restauracji i z nożem w ręku rzucił się na pracująca na sali 25-letnią kelnerkę, ciachnął ją w twarz i uciekł.
Zakrwawiona i płacząca z bólu kobieta padła na podłogę. - To było coś najgorszego, co widziałam w życiu. Wszytko działo się w bardzo szybkim tempie. Ktoś nagle wbiega i wybiega, a potem krzyk i kobieta w kałuży krwi na podłodze - powiedziała jedna z osób, które akurat jadły w restauracji.
Ranna została przewieziona do szpitala. Lekarze założyli jej ponad sto szwów. Stan kobiety jest ciężki ale stabilny. Nożownik jest poszukiwany. Środowy atak to już 471. taki incydent od początku roku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: