Super Express» USA» Nowy Jork» Newsy» Angelina Jolie pokazała biust przed mastektomią! Gdzie można zobaczyć piersi Jolie przed zabiegiem?. Czy Angelina Jolie pokazała piersi? Gdzie Angelina Jolie pokazała piersi? Gdzie można zobaczyć piersi Angeliny Jolie?

Angelina Jolie pokazała biust przed mastektomią! Gdzie można zobaczyć piersi Jolie przed zabiegiem?

Angelina Jolie poddała się mastektomii, ale zanim usunęła swoje piersi nie raz się nimi pochwaliła. Aktorka w wielu filmach wystąpiła nago. Gdzie można zobaczyć biust Jolie przed zabiegiem?

Angelina Jolie pozbyła się swojego biustu. Dlaczego to zrobiła? Gwiazda należy do grupy podwyższonego ryzyka i ma aż 87 proc. szans na raka piersi. Poza tym ma aż 50 proc. szans na raka jajnika. Aktorka zdecydowała się zminimalizować ryzyko i poddała się podwójnej mastektomii. Po przeprowadzeniu zabiegu Jolie podjęła decyzję o rekonstrukcji piersi. Ponoć jest zachwycona efektem, a szanse na rozwój raka zmalały do 5 proc.

>>> Angelina Jolie nago: Gwiazda pozuje z koniem, zdjęcia na sprzedaż! Zdjęcia

Angelina nie raz pochwaliła się swoje wdziękami. Jej "stare" piersi można było zobaczyć w filmach: Wtajemniczenie, Gia, Grzeszna miłość oraz Mojave Moon.

W 2001 roku Jolie wystąpiła w odważnej sesji zdjęciowej. Pozowała półnago z koniem, który pyskiem dotykał jej nagich piersi.

Myślicie, że zobaczymy "nowy" biust Angeliny Jolie?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida