NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Amerykańsko-Amerykańskiego spotkanie na Kapitolu

Amerykańsko-Amerykańskiego spotkanie na Kapitolu

08.05.2015, godz. 23:42
Waszyngton DC.
foto:

Już w najbliższy wtorek, 12 maja, Amerykańsko-Polska Rada Doradcza organizuje spotkanie networkingowe z członkami Polskiego Koła w Kongresie i Senacie. Jego uczestnikami będą także przedstawiciele polsko-amerykańskich i polonijnych organizacji, a także liderzy społeczni z całego kraju.

- To wydarzenie umożliwia kontakty polsko-amerykańskiej społeczności z ustawodawcami i decydentami, tak by nasze interesy były odpowiednio reprezentowane, a problemy wyraźnie adresowane - mówi Edward Rowny, prezes Amerykańsko-Polskiej Rady Doradczej.
Podczas spotkania Rada wręczy nagrody senator Barbarze Mikulski z Maryland i kongresmence Marcy Kaptur z Ohio w dowód uznania dla ich wysiłków i działań na rzecz Polonii i Polski. Amerykańsko-Polska Rada Doradcza działa w Waszyngtonie (DC)  jako ponadpartyjna organizacja non-profit. Jej misją jest angażowanie Polaków oraz Amerykanów polskiego pochodzenia w życie polityczne oraz reprezentowanie interesów politycznych amerykańskiej Polonii w Waszyngtonie i w całych Stanach Zjednoczonych.
DB

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: