NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy ALE GORĄCO!

ALE GORĄCO!

08.07.2013, godz. 02:00
Kurtyny wodne ratują od upałów
foto:

Ponad 90°F (32°C) na termometrach, a odczuwalna nawet ponad 106°F (41°C.). Skwar, parno... Z taką pogodą mierzyli się w ostatnich dniach mieszkańcy Nowego Jorku, New Jersey i Connecticut. I, niestety, na wielką ulgę nie ma co liczyć. Choć temperatury na termometrach będą nieco niższe, to jednak wilgoć nie da za wygraną i w dalszym ciągu będziemy zmagać się z koszmarną duchotą.

Jak zapowiadają synoptycy AccuWeather, po tym jak w piątek, sobotę i niedzielę temperatury oscylowały w granicach 90°F, w poniedziałek "spadną" do 88°F (31°C). Ale z powodu bardzo wysokiej wilgotności, będziemy czuć jakby termometry pokazywały ponad 100°F (37°C)!

Wilgoć będzie dawała się nam jeszcze bardziej we znaki, jeżeli sprawdzą się prognozy - a jest 80 procent, że tak będzie - zapowiadające deszcze i burze, które mają zacząć się w niedzielę wieczorem i potrwać przez poniedziałek i wtorek. Po poniedziałku, synoptycy zapowiadają, że słupki rtęci będą ponownie pokazywać "90". A na ulgę w postaci 83°F (28°C) będziemy musieli poczekać aż do piątku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: