NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Aktoradła ze skrętem na balkonieka wp

Aktoradła ze skrętem na balkonieka wp

24.05.2013, godz. 16:07
Connecticut. Legalna marihuana
foto:

W czwartek na Manhattanie aresztowano aktorkę Amandę Bynes (27 l.). Powód? Celebrytka została złapana na tym, jak w holu apartamentowca, w którym mieszka, paliła marihuanę. Mało tego - na stole, który znajduje się w korytarzu, robiła sobie skręta.

Amanda Bynes zakuta w kajdanki najpierw została zabrana do Roosevelt Hospital na obserwację psychiatryczną. Następnie trafiła na posterunek policji. Została aresztowana pod zarzutem nieumyślnego zagrożenia, manipulowania dowodami i niedozwolonego posiadania marihuany. Jak podaje myfoxny.com, to niejedyne kłopoty Bynes. Została również oskarżona o rzucanie z okna swojego mieszkania, które znajduje się na 36. piętrze przy West 47th Street, akcesoriów związanych z narkotykami.

Zresztą aktorka w ciągu ostatnich kilku miesięcy była już na bakier z prawem - za swoje dziwaczne i niezrównoważone zachowanie ma na swoim koncie wyrok w zawieszeniu za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Amanda Bynes stała się gwiazdą amerykańskiej telewizji już w wieku 13 lat, kiedy została prowadzącą własnego programu "Szał na Amandę" (The Amanda Show), który cieszył się w USA olbrzymią popularnością. Od tego czasu Amanda Bynes zagrała wiele ról w filmach komediowych oraz serialach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: