NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Adamek wpadnie do Connecticut

Adamek wpadnie do Connecticut

27.06.2013, godz. 02:00
20. Tomasz Adamek
Tomasz Adamek (37 l.) boks 3 100 000 zł W 2011 r. „Góral” stoczył tylko dwie walki, jednak za starcie z Witalijem Kliczką dostał wypłatę życia i dzięki niej zajął w „Złotej Setce” 4. miejsce. W 2012 r. Adamek walczył cztery razy, ale z mniej uznanymi rywalami (Nagym Aguilerą, Eddiem Chambersem, Travisem Walkerem i Steve’em Cunninghamem), więc spadły też jego zarobki. Ale nie może narzekać, podobnie jak jego najbliżsi. Bokser lubi kupować żonie Dorocie biżuterię, a córkom – Roksanie i Weronice – gry wideo. Sam lubi wygodne ekskluzywne auta, a jego ulubioną marką jest  Infiniti – seria luksusowych samochodów należąca do koncernu Nissana. W 2011: 10 mln (4. miejsce) Prognoza: bez zmian 20. miejsce: Tomasz Adamek (37 l.) boks 3 100 000 zł W 2011 r. „Góral” stoczył tylko dwie walki, jednak za starcie z Witalijem Kliczką dostał wypłatę życia i dzięki niej zajął w „Złotej Setce” 4. miejsce. W 2012 r. Adamek walczył cztery razy, ale z mniej uznanymi rywalami (Nagym Aguilerą, Eddiem Chambersem, Travisem Walkerem i Steve’em Cunninghamem), więc spadły też jego zarobki. Ale nie może narzekać, podobnie jak jego najbliżsi. Bokser lubi kupować żonie Dorocie biżuterię, a córkom – Roksanie i Weronice – gry wideo. Sam lubi wygodne ekskluzywne auta, a jego ulubioną marką jest  Infiniti – seria luksusowych samochodów należąca do koncernu Nissana.W 2011: 10 mln (4. miejsce)Prognoza: bez zmian   foto:

Choć mocno zajęty treningami, zawsze znajdzie czas dla fanów. Tomasz Adamek nie jeden raz udowodnił, że ceni Polonię i kiedy tylko może, nie rezygnuje z zaproszeń.

Już w najbliższą sobotę, 29 czerwca, bokserski mistrz przyjedzie do New Britain w Connecticut, by spotkań się z tamtejszą Polonią, która mocno kibicuje "Góralowi". Przy okazji bokser będzie promował także swoją najbliższą walkę, którą stoczy 3 sierpnia w Mohegan Sun Casino znajdującym się właśnie w tym stanie. Na bokserskiej gali Adamek zmierzy się z pięściarzem włoskiego pochodzenia Tonym Grano.

- Choć ostro trenuję przed sierpniową walką, chcę spotkać się z moimi fanami. Chwila przerwy mi nie zaszkodzi, a miło spędzić czas z Polakami - mówi Tomasz Adamek.

Podczas spotkania będzie możliwość kupienia biletów na najbliższą walkę "Górala". A wśród nabywców zostaną rozlosowane nagrody, między innymi koszulki Adamek Team z autografem boksera oraz inne gadżety. Pięściarz obiecuje też, że fani będą mieli możliwość zrobienia sobie z nim pamiątkowego zdjęcia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: