NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy SZOK 9-latka z New Jersey zabiła instruktora na strzelnicy [ZOBACZ WIDEO]

SZOK 9-latka z New Jersey zabiła instruktora na strzelnicy [ZOBACZ WIDEO]

28.08.2014, godz. 06:00
9-latka zastrzeliła instruktora
foto: YouTube

To horror! Dziewięciolatka z New Jersey przypadkowo postrzeliła na oczach swoich rodziców instruktora nauki strzelania. Wypadek został nagrany na telefonie komórkowym przez rodziców, którzy cieszyli się, że dziecku tak dobrze idzie strzelanie z automatycznej broni typu Uzi.

ak informuje Fox News, do tragicznego w skutkach incydentu doszło w poniedziałek na strzelnicy White Hills w Arizonie. Dziewczynka przyszła tam wraz z rodzicami, którzy przyglądali się jakie postępy w strzelaniu czyni ich dziecko. Wszystko przebiegało zgodnie z planem. Instruktor Charles Vacca (39 l.) tłumaczył małej jak prawidłowo trzyma się broń i przygotowuje do wystrzału. Na nagranym przez rodziców filmie widać, że trener nawet pochwalił 9-latkę, po tym jak oddała pierwszy strzał. Kilka sekund później, gdy przełączył na strzelanie serią, jej ręka nie utrzymała broni podnoszonej odrzutem. Jeden z pocisków serii trafił prosto w głowę instruktora. I tu nagranie się urywa…

Postrzelony przez dziecko mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować mu życia.

- Nigdy wcześniej nic podobnego się nie wydarzyło. Na naszej strzelnicy nie było nawet draśnięcia – powiedział Sam Scarmardo, kierownik obiektu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: