NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy 8. Polonijny Turniej Siatkówki już w niedzielę! „Superexpress” zaprasza – można wygrać także sławę medialną

8. Polonijny Turniej Siatkówki już w niedzielę! „Superexpress” zaprasza – można wygrać także sławę medialną

13.08.2015, godz. 19:42
siatkówka
foto:

Już w najbliższą niedziele 16 sierpnia odbędzie się 8 już Polonijny Turniej Siatkówki o puchar Wawel Bank, na który serdecznie zapraszamy całą Polonię. Do turnieju zgłosiło się już 7 drużyn. Pozostało tylko 1 miejsce (w naszym turnieju może zagrać tylko 8 drużyn).

A oto nazwy drużyn wg kolejności zgłoszeń:

 

1. Isabela Funeral Services, kpt., Gracian Bacza

2. Classic Travel, kpt.,Michał Majcherczyk

3. Chipmuns, kpt., Zbigniew Kondratowicz

4. Bajek, kpt., Eric Bajek

5. Remax White House, kpt.,Zbigniew Podlesiecki

6. PKS Ridgewood, kpt., Pawel Wolniaczyk

7. Cougar Bar, kpt., Mariusz Maziarczyk, obrońcy ubiegłorocznego tytułu

 

Turniej rozpocznie się o godzinie 2:00 pm w miejskim Parku przy 255 Mt. Plasant Ave. (róg z Alden Str. w Wallington, New Jersey) zaprezentowaniem wszystkich drużyn i losowaniem zespołów do grup A i B. W każdej grupie będzie po 4 drużyny, które rozegrają ze sobą mecze systemem pucharowym. Zwycięzcy z każdej z grup spotkają się w finale o pierwsze miejsce, natomiast zdobywcy drugich miejsc zagrają o trzecie miejsce w całym turnieju.  Główna nagroda to piękny puchar i nagrody pieniężne ufundowane przez Wawel Bank. Będą też prezenty od sponsorów i sława medialna.

 

Naszym celem jest, aby ten turniej był zabawą międzypokoleniową, aby ojciec mógł zagrać z synem lub córka w jednej drużynie, więc regulamin turnieju jest tak ustawiony, aby w każdym 6 - osobowym zespole były przynajmniej 3 osoby w wieku 25 lat lub poniżej i minimum jedna kobieta (w każdej grupie wiekowej). Dzięki temu już od 7 lat na naszym turnieju spotykają się cale rodziny i nawiązują się nowe przyjaźnie, przez co Polonia się cementuje. Oczywiście zapraszamy kibiców, aby dopingowali swoje drużyny. Specjalnie z myślą o nich na turnieju będzie można kupić książki o podróżach po bardzo zniżkowych cenach, a także wziąć udział w quizie wiedzy o dokonaniach polskich odkrywców na świecie. Najlepsze odpowiedzi wezmą udział losowaniu głównej nagrody w wysokości $100 w gotówce oraz 3 zniżkowych bonusów też po $100 każdy ufundowanych przez Classic Travel do wykorzystania na wycieczkach tej agencji podróży.

 

Przypomnijmy, ze drużyna Super Expressu dwukrotnie zdobyła puchar w latach 2011 i 2012.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.odkrywcy.com lub dzwoniąc na 973-473-1249. Serdecznie zapraszamy!

 

Jerzy Majcherczyk

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: